Administracja: maksymalna pojemność na minimalnej powierzchni

Administracja: maksymalna pojemność na minimalnej powierzchni

Klient: administracja
System: biurowe automatyczne regały na dokumenty Rotomat

Maksymalna pojemność na minimalnej powierzchni

W 2 automatycznych regałach biurowych Rotomat przechowuje się i archiwizuje około 20.000 dokumentów. Dzięki elastyczności oferowanego systemu składowania, dostępna przestrzeń biurowa jest optymalnie wykorzystana.

Około 100 metrów bieżących dokumentów jest zarządzanych i przechowywanych na zaledwie 16 metrach kwadratowych.

Gdy w codziennej pracy administracyjnej potrzebne są określone dokumenty, można je szybko i niezawodnie pobrać z automatycznego regału biurowego Rotomat. Panel sterowania (klawiatura) jest łatwy w obsłudze, a żądany folder jest przenoszony bezpośrednio do okna podawczego po naciśnięciu jednego przycisku. Stąd można już pobrać potrzebne dokumenty, bez wysiłku i czasu straconego na proces ręcznego wyszukiwania akt w archiwum. Wysokiej jakości prowadnice teleskopowe umożliwiają pracownikom płynne wysuwanie podwieszanych ram. Zamykane drzwi przesuwne chronią pliki przed kurzem, brudem i niepowołanym dostępem.

Regały biurowe Rotomat są rozwiązaniem ułatwiającym wprowadzenie w życie nowych przepisów ustawy o RODO, gwarantując całkowitą kontrolę dostępu do archiwizowanych dokumentów.

Karuzela biurowa Rotomat zaskakuje ekonomicznym wykorzystaniem przestrzeni oraz szybkim i bezbłędnym dostępem do potrzebnych akt, co usprawnia codzienną pracę administracyjną przy jednoczesnym obniżeniu kosztów.