Projekt: zautomatyzowana przestrzeń biurowa

Wygoda użytkowania, ergonomia, funkcjonalność i oryginalna aranżacja to podstawowe atuty każdej nowoczesnej przestrzeni biurowej. Współczesne architektoniczne projekty biurowe uwzględniają każdy z tych aspektów, skupiając się nie tylko na estetyce wnętrza, ale również zapewnieniu komfortu pracy i dostosowaniu warunków otoczenia do psychofizycznych cech pracujących w nim osób.

AUTOMATYCZNE REGAŁY BIUROWE ROTOMAT NA YOUTUBE

Dzięki swym walorom funkcjonalnym i estetycznym automatyczny regał biurowy typu Rotomat doskonale wpisuje się w koncepcję zagospodarowania nowoczesnej powierzchni biurowej.

Regał karuzelowy Rotomat to optymalne rozwiązanie w zakresie przechowywania segregatorów, teczek, wszelkiego rodzaju dokumentacji, kartotek pacjentów, a także eksponatów muzealnych, znajdujące zastosowanie w biurach, kancelariach prawnych i księgowych, bankach, urzędach, klinikach, muzeach, a nawet domach prywatnych.

Szybki i łatwy dostęp do przechowywanych materiałów, a także intuicyjny system obsługi to jedne z największych atutów klasera rotacyjnego Rotomat. Dokumenty dostarczane są zawsze najkrótszą możliwą drogą wprost do rąk użytkownika. Okno podawcze znajduje się na wygodnym poziomie, dzięki czemu regał może być obsługiwany również przez osoby niepełnosprawne.

Dzięki wykorzystaniu maksymalnej wysokości pomieszczenia, biurowy regał rotacyjny Rotomat pozwala zaoszczędzić nawet 80% powierzchni biurowej, doskonale sprawdzi się zatem również we wnętrzach o niewielkim metrażu.

AUTOMATYCZNE REGAŁY BIUROWE ROTOMAT NA FACEBOOKU

Każdy projekt oferowanego przez rotatora opracowywany jest indywidualnie i dostosowywany nie tylko do rodzaju przechowywanych materiałów, ale również specyfiki i stylu pomieszczenia biurowego. Zewnętrzna powierzchnia regału karuzelowego Rotomat pokryta jest panelami, które mogą być wykonane z wybranego materiału w dowolnym kolorze, co pozwala dopasować jego formę do pozostałych elementów zabudowy biurowej.

Na potrzeby pracowni architektonicznych i biur projektowych opracowaliśmy aplikację ARisl, która wkomponowując wirtualną sylwetkę automatycznego regału okrężnego Rotomat w dostępną przestrzeń użytkową, umożliwia stworzenie projektu w optymalny sposób dostosowanego do charakteru wnętrza i rodzaju przechowywanych przedmiotów. Opcja animacji w ramach aplikacji ARisl dodatkowo obrazuje zasady działania automatycznych regałów biurowych typu Rotomat.