Rotomat dla domu

Rotomat dla domu.

Automatyczny regał Rotomat zainstalowany w nowoczesnej kuchni jednego z naszych Klientów to jedno z bardziej oryginalnych, zaskakujących i funkcjonalnych rozwiązań w zakresie aranżacji przestrzeni użytkowej.

Regał został zaprojektowany w sposób umożliwiający pomieszczenie wielu produktów spożywczych na niewielkiej powierzchni. Dostęp do żywności jest łatwy i szybki, a baza danych regału pozwala na bieżącą kontrolę stanu zapasów.

Rotomat został obudowany panelami imitującymi wygląd naturalnego kamienia, a jego projekt współgra z wystrojem kuchni. Dostęp do produktów jest możliwy dzięki wygodnej klawiaturze sterującej pracą regału.

Regały automatyczne Rotomat są nie tylko wygodnym rozwiązaniem biurowym, ale też znajdują zastosowanie w przemyśle oraz w domach prywatnych.

Rozwiązanie godne uwagi, szczególnie dla architektów i osób zajmujących się projektowaniem nowoczesnej i ciekawej przestrzeni biurowo-mieszkalnej.

Z myślą o architektach oraz biurach projektowych powstała nasza aplikacja ARisl – dzięki niej można w szybki i łatwy sposób poznać zasadę działania regałów automatycznych, przekonać się o różnorodności ich zastosowań oraz ustawić wirtualny regał o rozmiarach 1:1 w dowolnie wybranym pomieszczeniu.